KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11106552
nr 1110 6552
Etsning
Gösta D Larsson, 'kväll vid Strömmen', signerad, motivet: 29x21
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 maj 2017
kl 19:35:15
100 kr
250 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
22 maj
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal